Úvod

Cestovatelský blog Náš TIP Lokality Zájezdy
Parkování Letiště Praha. GO Parking s.r.o.

Máte dotaz? Nebo si chcete naplánovat dovolenou? Napište nám!

Proč objednat zájezd u nás?

Protože šetříme Váš čas. Nemusíte obcházet cestovní kanceláře a porovnávat jejich zájezdy a ceny. Na jednom místě Vám nabídneme tisíce zahraničních zájezdů s detailními popisy a fotografiemi, navíc s možností vyhledávání a filtrování zájezdů tak, abychom Vám nabídli zájezd přesně podle Vašich představ. Naše nabídka nejnovějších last minute je průběžně aktualizována po celý den. Ceny všech zájezdů jsou naprosto shodné s cenami, za které prodávají přímo pořadatelské cestovní kanceláře – v danou chvíli. Zajišťujeme i zájezdy ve větším objemu pro skupiny a kolektivy všech věkových kategorií či konkrétního zaměření. Naše nabídka se stále rozšiřuje! Velké množství destinací známe osobně, detailně Vám je přiblížíme i videoprojekcí. Aktivně se účastníme všech veletrhů cestovního ruchu. Pořádáme soutěže o ,,zájezd zdarma,,. Všichni naši klienti u nás obdrží kupony opravňující je ke slevě při nákupu fotoaparátů vč. příslušenství, zhotovení fotografií, nákupu vybavení k potápění a šnorchlování. Poskytujeme non stop asistenci v případě nesnází všeho druhu v průběhu Vašeho pobytu v zahraničí.

Jsou zájezdy pojištěny?

Ano, všechny zájezdy, které nabízíme, jsou řádně pojištěny proti úpadku – dle zákona č. 159/1999 Sb. To samozřejmě platí i o zvýhodněných last minute nabídkách.

Máte dotaz? Nebo si chcete naplánovat dovolenou? Napište nám!

5VF ADAC ALL AME ATK BEN BIG DER ETI FLY FTI GULET INTERCHALET ITS ITSB JANA JT LMX MED MWR OLI RIVA SLR SNOW TJAE TUI VTO

Student Agency