Cesta kolem světa

Cesta kolem světa – máte chuť poznat celý svět a nechcete si zařizovat zájezd do každé destinace zvlášť nebo na to nemáte čas? Lákají Vás všechna rozmanitá místa, která skýtá naše Země, ale je pro Vás příliš náročné si tuto cestu naplánovat?

Tak právě pro Vás jsme připravili cestu kolem světa, během které navštívíte všechna místa, o kterých jste kdy snili. Procestujete s námi čtyři kontinenty, poznáte ruch velkoměst stejně jako netknutelnost a klid přírodních krás. Setkáte se s civilizacemi moderními stejně jako se společnostmi, které zůstaly neovlivněny vývojem lidstva. Po absolvování tohoto zájezdu budete mít zážitky a vzpomínky ze všech různorodých koutů světa. Z nejznámějších míst jsme pro Vás vybrali:

BANGKOK

Jedna z nejdynamičtěji se rozvíjejících metropolí dnešního světa. Toto město kontrastů a přeměn Vás uchvátí jak svými historickými památkami, tak svou supermoderní výstavbou.

SYDNEY

Místo nejstaršího osídlení australského kontinentu Evropany, jeden z nejpůsobivějších přístavů na světě, živé a svůdné město mnoha přírodních kouzel, výrazných barev a tvarů, mrakodrapů a plachetnic. Místní obyvatelé se vyznačují ležérností a otevřeností, avšak v porovnání s ostatními Australany jsou módní a totálně závislí na vymoženostech civilizace.

NOVÝ ZÉLAND

Země protinožců, která nabízí pestrou škálu přírodních zajímavostí: členité pobřeží s mnoha ostrovy, vysoké hory s nikdy netajícím sněhem, brčálově zelené kopce poseté tisíci ovcemi, termální gejzíry a koupaliště, sopky a jeskyně. Mimo několika velkých měst plyne život na Novém Zélandu pomalu a i díky tomu vychutná návštěvník krásy přírody jedné z nejkrásnějších zemí.

HAVAJSKÉ OSTROVY

Ráj v němž od východu do západu slunce zvou nekonečné pláže, příkré útesy a ukryté zátoky ke koupání, surfování a potápění. Havajské ostrovy, to je rovněž exotická příroda, sopky, deštné pralesy, ananasová pole, přátelští lidé a polynéská kultura. Havaj sedí těm, kdo hledají odpočinek a zároveň uspokojí i nejnáročnější cestovatele bažící po poznání.

AMERICKÉ METROPOLE

Mimojiné navštívíte město filmu, Hollywoodu a Rodeo Drive – Los Angeles, dále Las Vegas – město hazardu a nočního života. Svou cestu kolem světa zakončíte ve světové metropoli New York s dominantní Sochou svobody, čtvrtí Manhattan a známou Wall Street.

Připravili jsme pro Vás nabídku míst, které byste rozhodně neměli na své cestě vynechat. Pokud však máte odlišné představy o tom, která místa byste na své cestě kolem světa chtěli navšívit, pomůžeme Vám naplánovat si Váš celoživotní zážitek podle Vašich individuálních představ a přání.